Categories Miasto Rawa Mazowiecka

Umowa podpisana! Rawsko-Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa wybuduje bloki

Prawdopodobnie już niedługo, na placu u zbiegu ul. Mszczonowskiej i Białej w Rawie Mazowieckiej, pojawią się pracownicy budowlani, którzy wybudują tam trzy bloki – łącznie 190 mieszkań. Dziś została podpisana umowa z wykonawcą.

PRZECZYTAJ: Nasza akcja. Szukamy starych zdjęć Rawy Mazowieckiej sprzed 1990 roku. KLIKNIJ>>>

Dziś władze Rawsko-Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej podpisały umowę z firmą PEKABEX z Poznania, która będzie głównym wykonawcą i wybuduje u zbiegu ul. Mszczonowskiej i Białej w Rawie Mazowieckiej trzy bloki mieszkalne.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby w najbliższych tygodniach pracownicy firmy PEKABEX pojawili się na placu budowy w Rawie Mazowieckiej.

Adam Iwaszkiewicz, prezes rawskiej spółdzielni mieszkaniowej, prosi wszystkie osoby zainteresowane zakupem mieszkania jeszcze o chwilę cierpliwości. Zapewnia, że wszyscy na pewno dowiedzą się kiedy rozpocznie się sprzedaż mieszkań w mających powstać blokach.

Prezes przyznaje, że odkąd pojawiły się pierwsze informacje o planach budowy nowych bloków, budziły one duże zainteresowanie, dlatego jest przekonany, że gdy tylko sprzedaż ruszy, bardzo szybko mieszkania znajdą nabywców.

Władze spółdzielni nie chcą podać jeszcze nawet przybliżonych cen mieszkań w mających niebawem powstać w Rawie blokach. Jak udało nam się ustalić, spółdzielnia wszystkie niezbędne dla kupujących informacje będzie w stanie podać już w najbliższych tygodniach. Kiedy tylko będą one znane, na pewno poinformujemy o nich a naszym serwisie internetowym www.Kochamrawe.pl, albo w gazecie „KochamRawe.pl – magazyn opinii” (najbliższy numer ukaże się w ostatni czwartek maja).

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to budowę bloków udałoby się zakończyć już pod koniec 2022 roku.

Tu zobaczysz rozkład wszystkich mieszkań i wygląd nowych bloków – wystarczy kliknąć w ten link, aby pobrać pdf: Zobacz nowe bloki Rawsko Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ulicy Mszczonowskiej i Białej w Rawie Mazowieckiej

Na działce o pow. 1,2 ha u zbiegu ulic Mszczonowskiej i Białej w Rawie Mazowieckiej powstanie aż 190 mieszkań w trzech blokach o różnej wysokości.

Najwyższy blok będzie miał sześć kondygnacji, średni – pięć, a najniższy będzie czterokondygnacyjny. Powstaną w nich mieszkania o różnej wielkości od 30 do 90 metrów kw. Nabywcy będą mieli do wyboru lokale w 10 rozmiarach. Każdy blok będzie wyposażony w windy.

Obszar pod projektowanymi budynkami, a także między nimi, zajmie garaż podziemny z dwoma wjazdami/wyjazdami dla samochodów. W garażu podziemnym przewidziano miejsca parkingowe dla wszystkich lokali mieszkalnych.

 

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author