Categories Miasto

Wiemy kto wystąpi podczas Dni Rawy 2020

Znamy już gwiazdy, które wystąpią na scenie podczas tegorocznych Dni Rawy Mazowieckiej. Organizatorzy podpisali już umowy z wykonawcami, a na pewno nie ma się czego wstydzić.

GŁOSUJ W PLEBISCYCIE NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA POWIATU RAWSKIEGO. ZOBACZ KTO ZOSTAŁ NOMINOWANY>>>

Podczas tegorocznych Dni Rawy wystąpi grupa KULT z charyzmatycznym Kazikiem Staszewskim, Sylwia Grzeszczak i Reggaeside.

W ten sposób władze miasta postanowiły odpowiedzieć na oczekiwania mieszkańców. Przypomnijmy, że już jesienią minionego roku rawski ratusz zapytał mieszkańców, jakie gwiazdy chcieliby zobaczyć na święcie miasta. W pierwszym etapie tych konsultacji społecznych każdy mógł zgłosić dowolnego artystę. Zaś w drugim etapie spośród wyselekcjonowanej 15-stki mogliśmy głosować już na konkretnego wykonawcę lub zespół. Po podliczeniu głosów miasto sprawdziło dostępność lubianych przez mieszkańców artystów, zweryfikowało ich oczekiwania finansowe z budżetem rawskiej imprezy i podpisano stosowne umowy.

Tegoroczne Dni Rawy odbędą się w ostatni weekend maja (30-31.05), a szczegółowy program imprezy aktualnie jest przygotowywany. Jak jednak zapewniają nas przedstawiciele organizatorów, najróżniejszych atrakcji dla mieszkańców w każdym wieku na pewno nie zabraknie.

Fot: kult.art.pl

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author