Categories Miasto

Witaj przedszkolaku – 29 września

Festyn ”Witaj Przedszkolaku” odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29 września, w godz. 14– 18 na terenie Hali Milenium przy ul. Kazimierza Wielkiego 28 w Rawie Mazowieckiej.

Impreza „Witaj przedszkolaku” już od lat odbywa się w Rawie Mazowieckiej na początku września. Niestety w tym roku ze względu na niesprzyjającą aurę impreza planowana na 8 września została odwołana, ale… Miło nam poinformować wszystkich maluchów, że już wkrótce Witaj Przedszkolaku odbędzie się 😊

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla, Przewodnicząca Rady Miasta Rawa Mazowiecka Grażyna Dębska, serdecznie zapraszają najmłodszych mieszkańców naszego miasta z rodzicami na Festyn ”Witaj Przedszkolaku”. Festyn odbędzie się w niedzielę 29 września 2019 r. w godz. 14.00 – 18.00 na terenie Hali Milenium przy ul. Kazimierza Wielkiego 28 w Rawie Mazowieckiej.

W programie: place zabaw, platformy do zjeżdżania, zamki do skakania, euro-bungee, animacje i zabawy dla dzieci i rodziców, fotobudka, malowanie buziek, kolorowe warkoczyki, spotkanie z robotami „Transformers” i wiele innych atrakcji.
Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

*Materiał powstał przy współpracy z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author