Categories Powiat

Wójt gminy Rawa Mazowiecka ma zastępcę. To nowe stanowisko w urzędzie

Od 1 marca zastępcą wójta gminy Rawa Mazowiecka jest Paweł Jakubowski, który złożył mandat radnego w Radzie Powiatu Rawskiego.

Michał Michalik, wójt gminy Rawa Mazowiecka powołał na swojego zastępcę, Pawła Jakubowskiego. Dotychczas w gminie Rawa nie było takiego stanowiska.

– Do podstawowych obowiązków mojego zastępcy będzie należało zastępowanie mnie we wszystkich sprawach podczas mojej nieobecności w urzędzie. Pan Jakubowski będzie w dalszym ciągu kierował referatem podatków oraz dużym referatem inwestycji i remontów – wylicza obowiązki swojego nowego zastępcy wójt Michał Michalik.

Paweł Jakubowski od dwóch lat kieruje w urzędzie gminy referatem podatków. Od 2018 roku był też radnym Rady Powiatu Rawskiego, gdzie zasiadał w klubie Prawa i Sprawiedliwości. Aby objąć stanowisko zastępcy wójta musiał zrezygnować z mandatu radnego.

Na jego miejsce w Radzie Powiatu na najbliższej sesji zostanie zaprzysiężony Stanisław Skoneczny, który w ostatnich wyborach samorządowych startował z listy PiS uzyskując 492 głosy.

Weź udział w konkursie literackim. Napisz opowiadanie z fabułą osadzoną na terenie gm. Rawa Mazowiecka lub w dowolnym miejscu na terenie Powiatu Rawskiego. KLIKNIJ>>>

Foto.: facebook.com/pjakubowskiradnypowiaturawskiego/


Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author