Ogłoszenia Rawa gazeta Głos Rawy kocham Rawę
Categories Miasto

Wydarzenia kulturalne w Rawie: Kino Konesera i Muzyczna Jatka

Już w najbliższy poniedziałek (6 lutego) w MDK kolejny film w ramach cyklu Kino Konesera. A 8 lutego Muzyczna Jatka z piosenkami o miłości z okazji zbliżających się walentynek.

ZOBACZ: Ogłoszenia drobne z Rawy i okolic TUTAJ>>>

6 lutego, godz. 18.30 w MDK film “Pociąg” w ramach cyklu Kino Konesera

Cena biletu: 10 zł.

Upalne lato. Pociąg pospieszny odchodzi z warszawskiego dworca. Wśród pasażerów znajduje się Jerzy. Zapomniał miejscówki do wagonu sypialnego. Przekupiona konduktorka kieruje go do ostatniego wolnego przedziału. Bohater niespodziewanie zastaje tam piękną blondynkę Martę. Jak dalej potoczy się ta historia? Przyjdźcie na seans filmu “Pociąg”.

8 lutego godz. 18 Jatki Miejskie ul. Mickiewicza. Muzyczna Jatka: Najpiękniejsze piosenki o miłości… 

Bilet – 10 zł (będzie je można kupić przed koncertem)

Koncert “Najpiękniejsze piosenki o miłości…” to muzyczna podróż w czasie od nostalgicznych piosenek Hanki Ordonówny, po przewrotne w swej treści melodie z repertuaru Kaliny Jędrusik aż po przeboje Hanny Banaszak, Danuty Rinn czy Alicji Majewskiej. Nie zabraknie też największych przebojów z repertuaru Edith Piaf! Każdy znajdzie coś dla siebie, wszak miłość niejedną ma twarz….

W programie posłuchamy m.in: Miłość Ci wszystko wybaczy, Gdzie ci mężczyźni, Samba przed rozstaniem, Walc Embarras, La vie en rose, Hymn a l’amour. Koncert poprowadzi Joanna Błażej Łukasik.

REKLAMA
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author