Categories Miasto Rawa Mazowiecka

Zaginiona 14-latka z Rawy Mazowieckiej jest już w domu rodzinnym. Była u znajomego

14-letnia Patrycja z Rawy Mazowieckiej, która zaginęła w drugie dzień świąt, została odnaleziona przez policjantów w Sulejowie. Przebywała u znajomego wraz z inną zaginioną nastolatką.

NASZA AKCJA: Szukamy starych zdjęć Rawy Mazowieckiej. Masz stare zdjęcia? Pokaż je innym mieszkańcom Rawy. Przeczytaj tutaj>>>

Szczęśliwie zakończyły się prowadzone przez Komendę Policji w Rawie Mazowieckiej poszukiwania zaginionej 14-latki. Funkcjonariusze rano odnaleźli dziewczynę na terenie Sulejowa w powiecie piotrkowskim. Nastolatka cała i zdrowa wróciła pod opiekę rodziny.

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych, 5 kwietnia 2021 roku, 14-letnia Patrycja samowolnie oddaliła się ze swojego domu rodzinnego.

Do 16 kwietnia 2021 r. nie nawiązała kontaktu z rodziną ani z nikim ze znajomych.

Początkowo najbliżsi prowadzili poszukiwania na własną rękę, ale mimo poczynionych starań nie udało się im odnaleźć nastolatki.

Po kilku dniach zgłosili się do komendy i poinformowali policjantów o zaginięciu. Funkcjonariusze rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Sprawdzali wszystkie możliwe miejsca, gdzie mogła znajdować się 14-latka. Nie tylko na terenie Rawy Mazowieckiej ale również innych powiatów.

Dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu mundurowi, sukcesywnie krok po kroku docierali do kolejnych informacji zmierzających do ustalenia miejsca pobytu dziewczyny.

16 kwietnia, wczesnym rankiem w Sulejowie na terenie jednej z posesji kryminalni z Rawy odnaleźli zaginioną 14-latkę w obecności innej poszukiwanej 17-latki. Obie przez ten czas przebywały u znajomego.

Patrycja cała i zdrowa wróciła pod opiekę rodziny, a 17-latka przekazana została policjantom z Piotrkowa Trybunalskiego.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author