Categories Powiat

Został odnaleziony 79-letni mieszkaniec gm. Cielądz

Rawscy dzielnicowi odnaleźli 79-latka, który wybrał się na grzyby i zgubił się w lesie. Już po kilku godzinach od informacji o zaginięciu mężczyzna cały i zdrowy został przekazany rodzinie. Policjanci apelują o rozsądek i rozwagę.

ZOBACZ zdjęcia z Pokazu Mody Letniej, podczas którego w rolę modelek wcieliły się mieszkanki Rawy Mazowieckiej i okolic>>>

17 sierpnia 2021 roku około godziny 14:20 do oficera dyżurnego rawskiej komendy wpłynęła informacja o zaginięciu 79-letniego mieszkańca gminy Cielądz.

Mężczyzna około godziny 8:30 pojechał na grzyby i do godzin popołudniowych nie powrócił do domu.

Członkowie rodziny, bojąc się o jego zdrowie i życie początkowo sami próbowali go odszukać. Odnaleźli jedynie samochód, którym mężczyzna pojechał do lasu.

W związku z tym rodzina poinformowała policję o zginięciu.

Zaraz po zgłoszeniu Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej ogłosił alarm i rozpoczęto poszukiwania, w które zaangażowano maksymalne siły policyjne.

Do działań skierowani zostali również policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi oraz strażacy z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Tuż po godzinie 18:00 rawscy dzielnicowi odnaleźli 79-latka kilka kilometrów od miejsca odnalezienia samochodu. Mężczyzna cały i zdrowy, po przebadaniu przez medyków, został przekazany rodzinie.

Źródło: mł. asp. Małgorzata Lewandowska

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author