Categories Miasto Rawa Mazowiecka

4 sierpnia w MDK koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarków

Ostatnie bilety na koncert Rodziny Kaczmarków można jeszcze kupić w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Z artystami mieszkańcy Rawy będą się mogli spotkać już w najbliższą niedzielę o godz. 17.

Sierpień jest już odrobinę dostojniejszym i chłodniejszym wakacyjnym miesiącem, przynajmniej w teorii. Dlatego też i w naszej ofercie pojawić się muszą kulturalne wydarzenia, posiadające ten oto poważniejszy odcień.

Radykalni wyznawcy muzyki poważnej, ale i ci, którzy słuchają jej z wielką przyjemnością od czasu do czasu, nie mogą przegapić tego koncertu. Do Rawy Mazowieckiej przyjedzie bowiem niezwykle utalentowana wokalnie familia – czyli czteroosobowa Śpiewająca Rodzina Kaczmarków.

W swoim niezwykle bogatym repertuarze posiadają wiele znanych arii i duetów z opery i operetki. Wykonują również piosenki z musicali, a także światowe i polskie standardy muzyki estradowej, przeboje muzyki filmowej oraz pieśni patriotyczne i religijne.

W sali widowiskowej rawskiego MDK-u zaprezentują swój artystyczny program 4 sierpnia o godz. 17:00. Bilety w cenie 10 zł.

Kup zbiór opowiadań o Rawie Mazowieckiej i Ziemi Rawskiej w dowolnej księgarni internetowej w Polsce>>>

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author