Categories Miasto

Do wygrania powieść Malwiny Ferenz „Anioły do wynajęcia”

Dwie osoby mogą wygrać książkę Malwiny Ferenz „Anioły do wynajęcia” w konkursie gazety „KochamRawe.pl – magazyn opinii”. Jak wziąć udział w konkursie?

Własnymi słowami w dwóch lub trzech zdaniach napisz nam o tym, kogo Ty uważasz za swojego Anioła?

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu prześlij lub przynieś do Biura KochamRawe.pl ul. Warszawska 6 w Rawie Mazowieckiej, lub mailem na: biuro@kochamrawe.pl

Na odpowiedzi od osób pełnoletnich czekamy do 10 lutego 2019 roku.
Wybierzemy naszym zdaniem najciekawsze odpowiedzi, a zwycięzców poinformujemy mailowo lub telefonicznie. Nagrodzone osoby będą mogły odebrać książki w naszym biurze przy ul. Warszawskiej 6 w Rawie (dlatego najlepiej, by w konkursie brały osoby z Rawy lub powiatu rawskiego – nagród nie wysyłamy).
Życzymy powodzenia i dobrej lektury!

Przeczytaj o książce „Anioły do wynajęcia”

Wygraj książkę "Anioły do wynajęcia"
Wygraj książkę “Anioły do wynajęcia”

Romeczek Słowacki (nazwisko zobowiązuje!) to niespełniony pisarz, który w oczekiwaniu na światową sławę chałturzy (z czegoś trzeba żyć), tworząc teksty reklamowe o odkurzaczach i pieluszkach. Miłość jego życia, Elena, wpada na kompletnie wariacki pomysł, który pozwoli wydusić z talentu ukochanego nieco więcej pieniędzy. Będzie jednak potrzebować pomocy. Na kogo może liczyć? Na Barbarę, która dopiero co pochowała męża i wbrew wszystkim uważa, że nie był wcale taki beznadziejny. Na Dorotę pałającą chęcią zemsty na swoim byłym, który zostawił ją dla młodszej i to w momencie najgorszym z możliwych. I wreszcie na Martę, której po raz trzeci z rzędu nie udało się dostać na studia aktorskie, czeka więc nadal na swój wielki moment, pracując w call center.

Drużyna jedna na milion. Co może pójść nie tak?

Niespodzianka goni niespodziankę, na dodatek szczerze ubawiony Amor pudłuje, posyłając swoją strzałę zupełnie nie tam, gdzie powinna trafić.

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author