Categories Powiat

Kronika policyjna: Wola Chojnata – tragiczny wypadek – trzy osoby nie żyją

Wola Chojnata wypadek zginęły trzy osoby kocham rawe wiadomości kronika policyjna rawa

Dziś (30.08) w miejscowości Wola Chojnata doszło do tragicznego wypadku. Na miejscu zginął 16-letni pasażer bmw. Pozostali trzej pasażerowie oraz kierowca tego pojazdu zostali przetransportowani do okolicznych szpitali, w których mimo pomocy medycznej nie udało się uratować 42-letniego kierowcy oraz 19-letniego pasażera.

Jak doszło do wypadku w miejscowości Wola Chojnata pow. rawski?

30 sierpnia 2023 roku około godziny 10.20 na drodze wojewódzkiej 725 w miejscowości Wola Chojnata z niewyjaśnionych na chwile obecną przyczyn doszło do zderzenia pojazdu bmw oraz fiata ducato, które poruszały się w przeciwnych kierunkach. Osobowym bmw jechało 5 osób. Wszyscy to obywatele Ukrainy.

Tragiczny w skutkach wypadek w Woli Chojnacie

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 16-letni pasażer. 42-letni kierujący oraz 19-letni pasażer mimo udzielonej pomocy zmarli w szpitalu. Dwoje kolejnych pasażerów w wieku 38 i 15 lat zostali przetransportowani do pobliskich szpitali.

Kierowca fiata ducato był trzeźwy

42-letni kierujący fiatem ducato był trzeźwy. Pojazdy zostały zabezpieczone do ekspertyz sądowych. Na miejscu czynności wykonał biegły z zakresu wypadków drogowych. Policjanci pod nadzorem rawskiej prokuratury wykonują oględziny miejsca, zabezpieczają ślady i ustalają okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Apel rawskiej policji

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierujących o bezpieczną jazdę. Zachowajmy ostrożność i rozwagę. Przypominamy o przepisach ruchu drogowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może zakończyć się niestety tragicznie.

Źródło: aspirant Agata Krawczyk – KPP w Rawie

Pożyczka na cudze dane

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author