Categories Powiat

Matka usłyszała zarzuty znęcania się nad 4-letnią córeczką. O przemocy poinformowało przedszkole

31–letnia mieszkanka powiatu rawskiego usłyszała zarzut znęcania się nad 4–letnią córką. Grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec podejrzanej dozór policyjny oraz zakaz zbliżania do córki.

ZAGŁOSUJ na Najpopularniejszego Sportowca Roku Powiatu Rawskiego. KLIKNIJ I ZOBACZ NAZWISKA KANDYDATÓW>>>

2 marca dyżurny rawskiej komendy otrzymał niepokojące zgłoszenie z jednego z przedszkoli z terenu powiatu. Wynikało z niego, że jedna z uczennic ma zasinienia na ciele. Jednocześnie powiadomiono lekarza, który potwierdził, że dziewczynka ma stare i nowe ślady przemocy na ciele.

PRZECZYTAJ: Ważne informacje o grypie, która szaleje w Powiecie Rawskim>>>

Policjanci, którzy natychmiast zostali skierowani na miejsce w rozmowie z nauczycielką ustalili, że dziewczynka powiedziała, że miała jej to zrobić mama.

Funkcjonariusze zatrzymali podejrzewaną kobietę, która trafiła do policyjnego aresztu. Równocześnie przesłuchali świadków i zabezpieczyli dowody.

Na mocy postanowienia Sądu Rodzinnego 4–latka została objęta pieczą zastępczą.

31–latka usłyszała zarzut znęcania nad dzieckiem w okresie ostatniego miesiąca. Prokurator zastosował wobec niej dozór policyjny oraz zakaz kontaktowania się i zbliżania do córki. Grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Rawie

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author