Categories Miasto

Nie ma przystanku przy Pl. Wolności. Są nowe przy Pl. Piłsudskiego, ul. Mickiewicza i ul. Miłej

– Ze względu na przebieg prac rewitalizacyjnych, przyspieszyliśmy zmianę trasy kursowania autobusu miejskiego – mówi w rozmowie z KochamRawe.pl burmistrz Piotr Irla.

Autobusy zatrzymują się na przystankach zlokalizowanych na ulicy: Miłej, Mickiewicza i na Placu Marszałka Piłsudskiego. – Lokalizacja przystanku na Pl. Wolności mogła zagrażać bezpieczeństwu pasażerów – tłumaczy burmistrz Rawy.

Autobus miejski nie zatrzymuje się na Pl. Wolności. Nowe przystanki znajdują się na Pl. Piłsudskiego oraz na ulicach: Miłej (przy szkole) i Mickiewicza (na wysokości Jatek Miejskich).

Osoby oczekujące w centrum na autobus jadący w kierunku osiedla Zamkowa Wola powinny udać się na przystanek przy ul. Mickiewicza. Zaś ci, którzy chcą wysiąść w centrum, a przyjechali z os. Zamkowa Wola, powinni skorzystać z przystanku na Pl. Piłsudskiego.

– To już docelowa trasa autobusu miejskiego, choć cały czas będziemy obserwować ruch i jeśli zajdzie taka potrzeba być może niewielkie korekty będziemy wprowadzać – zastrzega burmistrz Irla.

W związku z wprowadzeniem nowych przystanków godzinowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Rawie Mazowieckiej nie powinien ulec większym zmianom.

Rozkład jazdy autobusu miejskiego w Rawie Mazowieckiej znajdziesz pod tym linkiem i na zdjęciach poniżej – rozkład z nowych przystanków przy Pl. Piłsudskiego, ul. Mickiewicza i ul. Miłej.

ul. Miła rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Rawie Mazowieckiej
ul. Miła rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Rawie Mazowieckiej
ul. Mickiewicza
ul. Mickiewicza
ul. Mickiewicza rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Rawie Mazowieckiej
ul. Mickiewicza rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Rawie Mazowieckiej.
Pl. J. Piłsudskiego
Pl. Mr. J. Piłsudskiego rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Rawie Mazowieckiej
Plac Mr. J. Piłsudskiego rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Rawie Mazowieckiej.

 

Ubezpieczenia i Kredyty Rawa Mazowiecka ul. Warszawska 6 (przy ul. Miłej). Tel. 507 72 98 01.
Ubezpieczenia i Kredyty Rawa Mazowiecka ul. Warszawska 6 (przy ul. Miłej). Tel. 507 72 98 01.    (reklama)
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author