Categories Miasto

Omijajcie ulice: Zamkową, Krzywe Koło i Ks. Skorupki

Ekipy budowlane znów pojawiły się na ulicach: Zamkowa, Krzywe Koło, Ks. Ignacego Skorupki. Przejazd tymi ulicami jest praktycznie niemożliwy i tak będzie przynajmniej przez 3 tygodnie.

– Mimo prowadzonych prac i zerwanej nakładki, tymi ulicami mogą poruszać się osoby chcące dojechać do swoich posesji. Prosimy jednak o zachowanie szczególnej ostrożności – informuje w rozmowie z KochamRawe.pl Artur Piotrowski, wiceburmistrz Rawy Mazowieckiej.

Piotrowski przyznaje, że aktualnie najtrudniejsza sytuacja jest na ul. Zamkowej. Ale prowadzone tam prace związane z przebudową wodociągu są już na ukończeniu.

– Praktycznie nie będzie możliwości przejazdu tymi ulicami w najbliższy poniedziałek, kiedy rozpocznie się układanie podziemnej linii energetycznej. Podobne problemy wystąpią, gdy ekipy zaczną ustawiać krawężniki i układać podbudowę – wyjaśnia wiceburmistrz Rawy.

Jak zapewnia Artur Piotrowski, położenie warstwy bitumicznej na tych ulicach, a tym samym udrożnienie ich przejezdności, nastąpi około 20 marca.

Przeczytaj, na których skrzyżowaniach w centrum ruchem będzie sterować sygnalizacja świetlna i jak zmieni się organizacja ruchu po rewitalizacji>>>

Na zdjęciu głównym widok z ulicy Ziemowita w Rawie Mazowieckiej. Zdjęcie wykonane 26 lutego 2021 roku.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author