Categories Miasto

Bibliotekarki z pacynkami ruszyły w tourne. Pierwszym przystankiem był „Bajkowy Zakątek”

Bibliotekarki: Agata Sadowska oraz Anna Kraćkowska,18 lutego gościły w grupie Motylki w Przedszkolu „Bajkowy Zakątek”. Biblioteczne pacynki zostały zaproszone do przedszkola, by poczytać maluchom bajki.

Przeczytaj: Konkurs literacki dla dzieci, młodzieży i dorosłych>>>

– Debiutować przed tak cudowną publicznością to ogromny zaszczyt, ale i troszkę niepewność, jak wypadniemy. Powiemy nieskromnie było SUPER, skoro przedszkolaki już zaprosiły nas do siebie ponownie – opowiada Agata Sadowska z biblioteki.

Jak wyglądało spotkanie? Lula z pomocą cioci Agatki przeczytała przedszkolakom bajkę “Ciii… Cichutko!” autorstwa Nicoli Kinnear. To ciepła, zabawna, piękna książka o tym, jak siła przyjaźni daje pewność siebie i odwagę.

Później były kolorowanki – bardzo wyjątkowe, bo nasze – pacynkowe i oczywiście wspólne zdjęcia. Na pamiątkę tego spotkania każdy przedszkolak otrzymał słodkiego lizaka i oczywiście zakładkę do książki.

Jeżeli chcecie, aby pacynki odwiedziły kolejne przedszkola lub szkoły, wystarczy skontaktować się z Oddziałem dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej. Tel. 535 282 791 (Agata Sadowska).

Zobacz zdjęcia z Przedszkola “Bajkowy Zakątek”

 

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author