Categories Miasto

Patryk Gierach awansował do 3 Grand Prix Polski Młodzików

Za nami intensywny weekend dla rawskich tenisistów stołowych. W sobotę walczyli o wysokie miejsca w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym w Rawie, a następnego dnia kadeci wzięli udział w podobnym turnieju w Moszczenicy.

4 lutego na obiektach Hali sportowej Tatar rozegrano III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Turniej przeprowadzono systemem grupowo-pucharowym, a w całej imprezie wzięło udział ponad 40 uczestników.

Zwycięzcą turnieju chłopców został rawski zawodnik Patryk Gierach, który tym samym wywalczył przepustkę do 3 Grand Prix Polski Młodziczek/ów, które zostanie rozegrane w dniach 3-5 marca w Luboniu.

Pozostali podopieczni rawskiego klubu podczas dzisiejszych zmagań wypadli następująco:

Ania Mirowska – miejsce 7
Zofia Krokowicz – miejsca 9-12
Jagoda Prasolik – miejsca 13-16
Lena Różańska – miejsca 13-16
Jan Kalinowski – miejsca 9-12
Karol Kęski – miejsca 17-20
Ignacy Kosiński – miejsca 25-28
Bartosz Mika – miejsca 25-28

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów w Moszczenicy

5 lutego zawodnicy rawskiego klubu udali się na zawody sportowe do Moszczenicy, gdzie odbył się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów.

W tym turnieju rawski klub reprezentowali: Laura Wille, Wiktoria Kocik, Anna Mirowska, Zofia Krokowicz, Karol Kęski, Juliusz Wille, Adam Kwapiś, Patryk Wojtak oraz Patryk Gierach. Rawscy podopieczni podczas turnieju wypadli następująco:

Laura Wille – miejsce 3
Wiktoria Kocik – miejsce 5
Adam Kwapiś – miejsce 3
Juliusz Wille – miejsce 4
Patryk Wojtak – miejsca 9-12
Patryk Gierach – miejsca 13-16.

REKLAMA
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author