Categories Powiat

#RawaPomaga: Kto może, pomaga szpitalowi Św. Ducha w Rawie. Na firmy i mieszkańców można liczyć

Do szpitala w Rawie Mazowieckiej cały czas napływa nowy sprzęt ochrony osobistej: maseczki, przyłbice, środki do dezynfekcji, a także posiłki dla pracowników medycznych. Serce rośnie jak wspaniale #RawaPomaga w trudnej i nierównej walce z koronawirusem.

Jeśli chcesz sprawdzić jak i Ty możesz pomóc rawskiemu szpitalowi, albo jak w Rawie Mazowieckiej w czasie epidemii koronawirusa uzyskać pomoc – kliknij w poniższy banerek.

Pracownicy rawskiej restauracji McDonald’s jak mogą, wspierają rawskich medytów ze szpitala Św. Ducha.

Anna Ambroziak Wyderka przekazała szpitalowi partię sprzętu ochrony osobistej dla pracowników: maseczki ochronne, rękawiczki oraz przyłbice.

Przedszkole Miejskie nr 1 “Tęczowa Jedyneczka” przekazało szpitalowi maseczki ochronne uszyte przez pracowników placówki. Pracownicy nie prowadzą zajęć dla dzieci, ale włączają się w akcję szycia maseczek i pomaganie pracownikom służby zdrowia nie tylko z Rawy Mazowieckiej.

W weekend o posiłki dla pracowników szpitala Św. Ducha w Rawie zadbali: Pizzeria Da Grasso oraz dla Spółdzielnia Socjalna “Pracuj z Nami”.

500 maseczek chirurgicznych szpitalowi w Rawie przekazali myśliwi.

Sylwia Piotrowska z Perfumerii Sylvia przekazała szpitalowi środki higieniczne.

Maseczek i przyłbic ochronnych, które zabezpieczają pracowników szpitala przed groźnymi patogenami nigdy za dużo, dlatego wszystkim darczyńcom należą się serdeczne podziękowania.

Panie: Malwina Piekut i Monika Piekut osłodziły ciężką pracę pracowników szpitala pysznymi jagodziankami.

 

Firma PPHU Mirtex podarowała super środków do dezynfekcji, która teraz jak nigdy przydadzą się w szpitalu. W obecnej sytuacji tego typu płynów nigdy w nadmiarze.

Maseczki ochronne szpitalowi przekazała Magdalena Stolarek oraz firma HAFTRA, która zadeklarowała też dalszą pomoc.

Zdjęcia opublikowane w tym artykule pochodzą z facebookowego profilu rawskiego szpitala, Stowarzyszenia Rawa i Przyjaciele oraz strony Przedszkola Miejskiego nr 1.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author