Categories Powiat

Tragiczny wypadek w gm. Cielądz. Dwie osoby nie żyją. Dziecko w szpitalu

Najprawdopodobniej sprawcą wypadku był mężczyzna, który kilka minut wcześniej ukradł forda focusa. Do tragicznego wypadku doszło 23 lutego po godz. 20 na drodze 707 (Rawa Mazowiecka – Nowe Miasto) na wysokości miejscowości Niemgłowy. Kierowcy obu aut zginęli. 6-letnia dziewczyna w stanie stabilnym znajduje się w szpitalu w Łodzi.

Jak wynika z ustaleń śledczych, prawdopodobny sprawca tragicznego wypadku, kilka minut wcześniej, ukradł forda focusa i z dużą siłą uderzył czołowo w citroena picasso, którym kierowała 33-letnia mieszkanka powiatu rawskiego. Pasażerką auta była jej 6-letnia córka.

Kierowcy obu aut zginęli na miejscu. Dziewczynkę z płonącego auta wydostał przypadkowy świadek wypadku. 6-latka została przewieziona śmigłowcem do szpitala w Łodzi, a jej stan jest stabilny.

Policja przesłuchała już właściciela forda focusa, który przed tragicznym wypadkiem nie zdążył nawet zgłosić kradzieży swojego auta. Cały czas podtrzymuje swoje zeznania, że auto chwile wcześniej zostało mu skradzione.

Wciąż nie udało się ustalić tożsamości sprawcy wypadku. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Rawie Mazowieckiej.

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author