Categories Powiat

W Sadkowicach policja zatrzymała dilera, który posiadał: papierosy, amfetaminę, marihuanę

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Białej Rawskiej zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z przestępstwem narkotykowym. W samochodzie jednego z nich ujawnili ukryte narkotyki oraz papierosy i tytoń bez polskich znaków akcyzy.

22 kwietnia 2020 roku około godziny 15:20 w miejscowości Sadkowice funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Białej Rawskiej zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 33 i 45 lat: dilera narkotyków i jego klienta.

Policjanci zaobserwowali transakcję, podczas której jeden z mężczyzn zakupił od dilera porcję amfetaminy.

Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku. Podczas przeszukania u 45-latka znaleziono torebkę foliową z amfetaminą, którą przed chwilą zakupił.

W samochodzie BMW należącym do 33-latka policjanci ujawnili różnego rodzaju narkotyki o łącznej wadze ponad 600 gramów.

Jak wykazały testy były wśród nich metaamfetamina oraz marihuana. Policjanci zabezpieczyli u niego również prawie 6 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Mężczyźnie, który nabył narkotyki grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dilerowi za udzielanie i posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratura Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej aresztował 33-latka na trzy miesiące.

Źródło: Małgorzata Lewandowska KPP Rawa Mazowiecka

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author