Categories Powiat

Wczoraj na drogach powiatu rawskiego doszło aż do 6-ciu kolizji. Uważajcie!

kolizja drogowa ossa ciężarówka kochamrawe

W czwartek na drogach powiatu rawskiego doszło do kilku zdarzeń drogowych, na szczęście nie okazały się one groźne w skutkach. Policjanci zabezpieczali miejsca zdarzeń drogowych.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

W czwartkowe przedpołudnie, 30 grudnia 2021 w Ossie, doszło do zderzenia się lusterkami na łuku drogi kierującego oplem i citroenem. Obaj kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi.

Około 13.00 w Rawie na ulicy Zamkowa Wola 39-latka kierująca land roverem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i najechała na tył forda. Kobieta została ukarana mandatem.

Po niecałej godzinie doszło do kolejnego zdarzenia na ulicy Sobieskiego, gdzie 25-letni kierujący chevroletem podczas manewru cofania nie zauważył suzuki i doprowadził do zderzenia. W tym przypadku również kierujący został ukarany mandatem.

Do nieprawidłowego manewru cofania doszło także na parkingu przy jednym z marketów w Rawie. Mieszkanka Tomaszowa kierując volkswagenem uderzyła w toyotę. Na tym samym parkingu po godzinie doszło do kolejnego niezauważenia samochodu podczas cofania przez kierującego volvo, w wyniku czego uderzył w prawidłowo jadącego volkswagena multivana.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło również na drodze wojewódzkiej 725, gdzie 38-latek kierujący zespołem pojazdów daf wraz z naczepą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego, aby nie uderzyć w auto, które zatrzymało się przed przejazdem kolejowym wykonał energiczny manewr omijania. W wyniku tego zjechał do rowu, stracił panowanie nad pojazdem po czym samochód przewrócił się na bok. Groźnie wyglądające zdarzenie na szczęście dobrze się zakończyło, mężczyźnie nic groźnego się nie stało.

Sprawcy tych wszystkich zdarzeń byli trzeźwi, zostali ukarani przez policjantów mandatem i punktami karnymi.

Policjanci apelują o ostrożność oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

Źródło: mł. asp. Agata Krawczyk KPP w Rawie

Ubezpieczenia i Kredyty Rawa Mazowiecka ul. Warszawska 6 (przy ul. Miłej). Tel. 507 72 98 01.
Ubezpieczenia i Kredyty Rawa Mazowiecka ul. Warszawska 6 (przy ul. Miłej). Tel. 507 72 98 01.        (reklama)
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author