ubezpieczenia Rawa Mazowiecka Dorota Bakalarska
Categories Powiat

XXI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Juniorek [ZDJĘCIA]

XXI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Juniorek o Puchar Przewodniczącej Powiatu Rawskiego po raz kolejny okazał się wspaniałym widowiskiem siatkarskim.

Największy Turniej w Polsce w tej kategorii wiekowej w opinii zawodniczek, trenerów, działaczy sportowych uznany został za małe mistrzostwa Polski. Bardzo dużo kibiców z Polski podziwiała wysoki poziom sportowy i organizacyjny, a wielu z nich było po raz pierwszy na takiej wspaniałej imprezie.

Poprzeczka organizacyjna turnieju jest tak zawieszona wysoko, że turniej stał się przepiękną imprezą dla wszystkich. Wielu trenerów wyraziło chęć uczestnictwa w XXII Turnieju i nie wyobraża sobie by mogło ich zabraknąć podczas kolejnego turnieju w Rawie Mazowieckiej. Ja jestem dumny, że turniej przyniósł wiele radości zawodniczkom i trenerom. Bardzo duża ilość cennych nagród sprawiła dużo radości zawodniczkom i trenerom.

Specjalne podziękowania dla Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej, Biura Rady Powiatu, Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, Urzędu Miasta Rawy Mazowieckiej oraz wszystkim gminom powiatu rawskiego. Wszystkiego najlepszego w nowym roku.

Patronat medialny nad Turniejem sprawował portal i gazeta KochamRawe.pl

Krzysztof Gawot
Organizator Turnieju

Fot: zdjęcia do publikacji udostępnione przez organizatora Turnieju.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author