ubezpieczenia Rawa Mazowiecka
Categories Miasto

Z ulicy Gąsiorowskiego zostaną usunięte betonowe płyty. Wreszcie będzie asfalt

Dzięki pieniądzom z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład” władze Rawy mogły rozpocząć remont ulic: Gąsiorowskiego, Braci Świderskich i Urbańskiego. Drogowcy właśnie rozpoczynają prace na tych ulicach.

Ulice Gąsiorowskiego, Braci Świderskich i Urbańskiego w Rawie Mazowieckiej od lat czekały na prawdziwą, kompleksową przebudowę. W ubiegłym roku władzom miasta udało się pozyskać zewnętrzne pieniądze i prace wreszcie ruszają.

Choć w najbliższych tygodniach mieszkańcy mogą mieć problemy z dojazdem do swoich domów, to już niedługo będą mogli cieszyć się wreszcie równą nawierzchnią.

– Będą zdejmowane ażurowe, betonowe płyty, stara nakładka zostanie sfrezowana, aby na końcu na wszystkich tych ulicach pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa – mówi burmistrz Piotr Irla w rozmowie z KochamRawe.pl.

Wykonawcą robót będzie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych sp. z o.o. z Piotrkowa Trybunalskiego. Ta sama firma aktualnie wykonuje modernizację nawierzchni na ulicy Jeżowskiej w Rawie Mazowieckiej ZOBACZ TUTAJ.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author