Categories Powiat

Złodziej zatrzymany. Fiat panda i przedmioty o wartości 20 tys. zł odzyskane

Nawet do 5 lat więzienia grozi 28-latkowi zatrzymanemu pod zarzutem kradzieży z Konopnicy fiata pandy i przedmiotów o wartości ok. 20 tys. zł. Policjanci odzyskali zarówno pojazd jak i inne skradzione z posesji przedmioty.

3 marca zgłoszono kradzież samochodu fiat panda z posesji w miejscowości Konopnica. Policjanci na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady i nagranie z kamer. Informacja o skradzionym fiacie natychmiast trafiła do wszystkich patroli.

Funkcjonariusze ustalili wstępne okoliczności kradzieży. Okazało się, że z terenu dwóch różnych posesji został skradziony samochód fiat panda, pilarka spalinowa, szlifierka kątowa, skrzynka z narzędziami oraz elementy ze stali kwasoodpornej.

Całość strat wyceniono na około 20 tys. zł łącznie. Już następnego dnia kryminalni z Rawy Mazowieckiej zatrzymali 28-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego jako sprawcę kradzieży. Policjanci odzyskali samochód i pozostałe przedmioty skradzione z tych posesji. Śledczy po uzgodnieniu z prokuratorem przedstawili zatrzymanemu zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author