Categories Powiat

ŻTC BIKE RACE 2021: 25 lipca najlepsi amatorzy kolarstwa pojawią się w Białe Rawskiej

Już 25 lipca odbędzie się szósty etap cyklu ŻTC BIKE RACE 2021. Najlepsi amatorzy kolarstwa pojawią się w Białe Rawskiej. Rywalizacja rozegrana zostanie w sąsiedztwie urokliwego kąpieliska.

START i META odbywać się będzie z ul. Polnej na wysokości boiska piłkarskiego, następnie skręt w prawo i kolejno Marianów, Chrząszczewek, Frampol, Babsk, Gołyń, Chrząszczew, Narty, Zakrzew i Biała Rawska gdzie kolejno ulicami Topolową, Narutowicza i Polną na której zlokalizowana będzie meta.

Łącznie runda liczy 25 kilometrów, a ilość okrążeń do pokonania zależna jest od kategorii wiekowej.

– Po krótkiej przerwie zapraszamy, na drugą część cyklu. Już w najbliższą niedzielę spotkamy na Wysoczyźnie Rawskiej. Zapowiada się dobra pogoda do ścigania, trasa została odpowiednio przygotowana. Do zobaczenia w Białej Rawskiej – zachęca do udziału w zawodach, dyrektor cyklu Wojciech Pawelec.

Łącznie z etapem w Białej Rawskiej do rozegrano pozostało jeszcze sześć etapów, oprócz najbliższego wyścigu kolarze ścigać się będą w Mińsku Mazowieckim (1 sierpnia), Nieborowie (15 sierpnia), Górze Kalwarii (21 sierpnia), Warce (22 sierpnia) oraz Żyrardowie (29 sierpnia).

Szczególnej uwadze polecamy ściganie w Warce. Podczas tego etapu specjalne koszulki Mistrzów 700-lecia Warki otrzymają zwycięzcy w kategoriach wiekowych. Ponadto tego dnia w Warce zostaną przeprowadzone Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author