ubezpieczenia Rawa Mazowiecka
Categories Miasto

Coraz bliżej do zakończenia prac na ulicy Polnej

Od sierpnia br. Zakład Usług Wodno – Kanalizacyjnych Krzysztof Machnicki z siedzibą w Skierniewicach, prowadzi roboty budowlane dotyczące budowy sieci wodociągowej w ul. Polnej (trasa projektowanego wodociągu o długości ok. 250 mb prowadzona jest w pasie drogowym na odcinku od ul. Niepodległości do ul. Konstytucji 3 Maja).

Obecnie po posadowieniu sieci wodociągowej trwają roboty dot. branży drogowej w zakresie odtworzenia nawierzchni. Wartość kontraktu wynosi 688 800,00 zł brutto. Przedsięwzięcie zostanie sfinansowane ze środków własnych Spółki „RAWiK”.

Tempo robót przebiega terminowo zgodnie z zakresem przewidzianym umową.

Prace w ul. Polnej zbliżają się do końca. Odbiór przedmiotowej inwestycji zaplanowany jest na grudzień 2020 r. Budowa sieci wodociągowej ma na celu zaopatrzenie ulokowanych przy ul. Polnej budynków mieszkalnych jednorodzinnych i handlowych w wodę o wysokich parametrach jakościowych oraz zapewnienie bezpieczeństwa dostaw wody.

Pierwszy etap robót na ulicy Polnej, obejmujący jej fragment od ulicy Niepodległości do ulicy Przemysłowej, zrealizowało Miasto w 2019 r.

*Materiał powstał przy współpracy z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author