Categories Miasto

Grzegorz Stefaniak wicedyrektorem rawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Na początku marca wicedyrektorem rawskiego OSiR zostanie Grzegorz Stefaniak. Jego zadaniem będzie ożywienie działalności ośrodka.

– Zadaniem statutowym OSiR jest animacja sportu i organizacja wydarzeń sportowych, a tym dotychczas nasz ośrodek właściwie się nie zajmował – wyjaśnia wiceburmistrz Artur Piotrowski. – Nowy wicedyrektor ma być menadżerem sportu i tchnąć życie w działalność OSiR – dodaje.

Grzegorz Stefaniak zacznie pracę w OSiR na początku marca. Zgodnie z przepisami ustawy o pracownikach samorządowych, zostanie przesunięty z dotychczas zajmowanego stanowiska dyrektora departamentu geodezji i kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Właśnie to przesunięcie pomiędzy samorządami spowoduje, że nie będzie ogłaszany nabór na stanowisko wicedyrektora w formie konkursu.

Aktualnie Grzegorz Stefaniak jest również członkiem zarządu powiatu rawskiego, a także prezesem klubu sportowego Triathlon Rawa i organizatorem letniej imprezy triathlonowej w naszym mieście, a także inicjatorem Rawskich Poranków Biegowych, odbywających się co niedziela o godz. 7 nad zalewem Tatar (zbiórka przy wiewiórce). Jest również przewodniczącym Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Wcześniej przez kilka lat kierował rawskim biurem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Dyrektorem rawskiego OSiR pozostaje Tadeusz Kotusiński.

O powierzeniu funkcji wicedyrektora OSiR Grzegorzowi Stefaniakowi, pisaliśmy w ostatnim numerze naszej bezpłatnej gazety „KochamRawe.pl – magazyn opinii”.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author