Categories Miasto

Hala Sportowa Tatar zostanie gruntownie wyremontowana. Koszt inwestycji to ponad 2 mln zł

Do końca 2021 roku ma zostać przeprowadzony gruntowny remont Hali Sportowej OSiR na Tatarze. Szacowany koszt remontu to 2,2 mln zł. Na realizację tej inwestycji miasto otrzymało dotację w wysokości 1,4 mln zł.

W miniony piątek burmistrz Piotr Irla podpisał umowę na dofinansowanie termomodernizacji Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji Tatar.

– Niezwłocznie wyłonimy projektanta i wykonawcę tych prac – mówi w rozmowie z KochamRawe.pl burmistrz Piotr Irla. – Mam nadzieję, że przetarg ogłosimy w ciągu najbliższych tygodni. Prace mają zostać zakończone do końca 2021 roku – dodaje burmistrz.

W ramach tego zadania inwestycyjnego zostaną wymienione płyty na ścianach hali, docieplony stropodach, wymienione okna oraz drzwi, cała instalacja, wraz z oświetleniem i ogrzewaniem. Zostanie również zainstalowana wentylacja z odzyskiem ciepła i fotowoltaika.

Po przeprowadzonych pracach hala na Tatarze będzie wyglądać jak nowa.

Dofinansowanie zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej (hali sportowej) w Rawie Mazowieckiej” zostało udzielone w ramach Osi priorytetowej IV Gospodarka Niskoemisyjna Działanie IV.2 Termomodernizacja Budynków Podziałanie IV.2.2 Termomodernizacja budynków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author