Categories Powiat

Krzysztof Starczewski został zastępcą dyrektora wydziału infrastruktury w Starostwie Powiatowym

Były wójt gminy Rawa Mazowiecka wygrał konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora wydziału infrastruktury w Starostwie Powiatowym, zastąpił na tym stanowisku Leszka Przybyła.

Po tym jak burmistrzem Rawy Mazowieckiej został Piotr Irla, który do wyborów piastował stanowisko dyrektora wydziału środowiska, architektury i budownictwa, starosta powierzył pełnienie tej funkcji Leszkowi Przybyłowi, dotychczas pełniącemu obowiązki wicedyrektora wydziału infrastruktury.

Na zwolnione w ten sposób stanowisko starosta postanowił ogłosić konkurs. Wygrał go Krzysztof Starczewski, który do jesiennych wyborów, przez niemal 30 lat był wójtem gm. Rawa Mazowiecka. Przegrał wybory z Michałem Michalikiem (1795 głosów), zdobywając 1622 głosy.

Po przeprowadzonych czynnościach konkursowych komisja zarekomendowała kandydaturę pana Krzysztofa Starczewskiego, który spełniał wszystkie wymogi zawarte w ogłoszonym konkursie, dlatego została podpisana z nim umowa o pracę – przyznaje Józef Matysiak, starosta rawski.

Starosta przyznaje, że Krzysztof Starczewski był jedynym kandydatem, który zgłosił się do udziału w tym konkursie. Dyrektorem wydziału infrastruktury pozostaje Małgorzata Killman.

POCZET ZASŁUŻONYCH RAWIAN STULECIA>>>

fot. Facebook

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author