Categories Powiat

NetSklep.com: Największy wybór taniego sprzętu AGD z gwarancją w Rawie Mazowieckiej

Urządzasz mieszkanie i poszukujesz sprzętu AGD? A może dotychczasowa pralka czy lodówka się zepsuła? Nie martw się, kupno urządzeń do domu nie zawsze musi kojarzyć się z pustym portfelem. W Outlecie AGD NETSKLEP znajdziesz szeroki wybór sprzętu AGD znanych marek w bardzo korzystnych cenach. Na każdy sprzęt otrzymasz gwarancję na 12 lub 24 miesiące.

Istniejemy na rynku od 2009 roku, stale się rozwijamy i otwieramy na nowe kategorie produktów. Śledzimy rynek i wyszukujemy nowości, które są warte wprowadzenia do oferty. W Netsklepie znajdziesz także sprzęty, które nie są dostępne w Polskich sklepach. Zakupy w naszym outlecie możesz zrobić bez wychodzenia z domu. Każdy produkt znajdziesz na naszej stronie internetowej – netsklep.com – ze szczegółowym opisem i realnymi zdjęciami. Jeśli jednak wolisz na żywo obejrzeć towar przed zakupem, zapraszamy do sklepu stacjonarnego, gdzie możesz liczyć na fachowe porady, które ułatwią zakup.

Produkty, które oferujemy są głównie produktami powystawowymi. Każdy sprzęt, przed wystawieniem do sprzedaży, jest zawsze sprawdzany pod względem technicznym przez specjalistów. Wszystkie produkty posiadają gwarancję, a za zakupy zawsze otrzymasz paragon bądź fakturę VAT. Ponadto, oferowane urządzenia opatrzone są dokładnymi opisami, w których uwzględniono ewentualne rysy, wgniecenia czy wszelkie inne uszkodzenia. Zawsze dołączone są też realne zdjęcia produktu i uszkodzeń. Nasi sprzedawcy służą konkretną, precyzyjną i prawdziwą informacją o sprzęcie. Zakupy tutaj są bardzo bezpieczne, nie wiążą się z żadnym ryzykiem czy przykrą niespodzianką.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu:

  • lodówki wolnostojące i do zabudowy
  • pralki ładowane od frontu i od góry
  • zmywarki wolnostojące i do zabudowy
  • kuchnie gazowe, elektryczne, ceramiczne i indukcyjne
  • zestawy do zabudowy z płytami ceramicznymi, gazowymi i indukcyjnymi
  • piekarniki do zabudowy
  • płyty ceramiczne i indukcyjne
  • okapy.

Fachowa obsługa chętnie pomoże wybrać produkt zgodny z Twoimi wymogami a magazynierzy pomogą w zapakowaniu towaru do samochodu. Możemy dostarczyć wybrane urządzenia AGD na terenie Rawy Mazowieckiej i okolic, ale także jest możliwość wysyłki na palecie w dowolne miejsce na terenie całego kraju.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów został potraktowany w indywidualny sposób oraz zgodnie z najwyższymi standardami obsługi. Gwarantujemy, że zakupy w outlecie Netsklep dostarczą Ci satysfakcji i będziesz chciał do nas wracać.

Zapraszamy do naszego sklepu:

NetSklep.com Sprzęt AGD

Podlas 50a

96-200 Rawa Mazowiecka

tel. 886 595 707

email: netsklep.pl@gmail.com

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: netsklep.com

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author