ubezpieczenia Rawa Mazowiecka
Categories Miasto

Radna Małgorzata Rudniak daje dobry przykład jak można wspierać rawski szpital

W minionym tygodniu Małgorzata Rudniak, radna Rady Miasta Rawa Mazowiecka, przekazała rawskiemu szpitalowi 10 nowych kołder. Trafiły one na wyremontowany odział dziecięcy.

– Moje postanowienie o zakupie 10 kołder na oddział pediatryczny rawskiego szpitala, wiąże się ściśle z działaniem Stowarzyszenia Rawa i Przyjaciele – mówi w rozmowie z KochamRawe.pl radna Małgorzata Rudniak. – Poznałam ludzi, którzy szczerze z uśmiechem, nie oczekując w zamian niczego, zaangażowali się w pracę na rzecz oddziału pediatrycznego rawskiego szpitala – dodaje.

Przekazane, wysokiej jakości, kołdry znajdą się na wszystkich łóżkach na oddziele pediatrycznym rawskiego szpitala, a więc każdy mały pacjent będzie mógł być leczony w nieco bardziej komfortowych warunkach.

– Wiem, że pobyt w szpitalu zarówno dla dzieci jak i rodziców, to czas bardzo trudny. Wiem również, że szpital rawski, tak jak wiele innych w całym kraju, boryka się z trudnościami finansowymi. Postanowiłam więc dołożyć swoją cegiełkę przekazując 10 wysokiej jakości kołder na oddział urządzony tak estetycznie i z ogromnym sercem – uzasadnia swoją pomoc szpitalowi Małgorzata Rudniak.

Dzięki staraniom Stowarzyszenia Rawa i Przyjaciele w tym roku dwie sale oddziału pediatrycznego (świetlica i Erka) przeszły gruntowny remont i zyskały nowe, funkcjonalne i estetyczne wyposażenie ratujące zdrowie i życie dzieci. Stowarzyszenie zakupiło również dla dzieci 7 aparatów ułatwiających oddychanie oraz termometry elektroniczne.

Więcej o remoncie oddziału dziecięcego przeczytasz tutaj>>>

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author