Categories Miasto

Roszady kadrowe w ratuszu. Odchodzą naczelnicy. Będzie konkurs na komendanta straży

Tak dużych zmian personalnych w rawskim ratuszu nie było już dawno. Od najbliższego poniedziałku (25.05) ze swoimi stanowiskami żegnają się naczelnicy dwóch wydziałów. Zwalnia się również stanowisko komendanta straży miejskiej.

Jolanta Kosińska
Jolanta Kosińska

Tylko do końca tego tygodnia funkcję naczelnika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych będzie pełniła Jolanta Kosińska. Od poniedziałku zastąpi ją Arkadiusz Rataj, który dotychczas był zastępcą naczelnika tego wydziału.

Pani naczelnik Kosińska zdecydowała się odejść na emeryturę. W tej sytuacji dla mnie naturalnym było awansowanie na to stanowisko jej dotychczasowego zastępcę, który doskonale zna wszystkie zagadnienia, którymi zajmuje się wydział – powiedział w rozmowie z KochamRawe.pl Piotr Irla, burmistrz Rawy Mazowieckiej.

Jak informuje burmistrz, niebawem zostanie ogłoszony nabór na wolne stanowisko w wydziale Edukacji i Spraw Społecznych.

Na emeryturę przechodzi też Anna Idzikowska, dotychczasowa naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej. To stanowisko od 25 maja będzie zajmował Sławomir Kaźmierczak – dotychczasowy komendant rawskiej Straży Miejskiej.

Zaś na stanowisko komendanta urząd ogłosi konkurs.

Paweł Matysiak został zastępcą naczelnika Wydziału Obywatelskiego i Zarządzania Kryzysowego. Wcześniej w tym wydziale nie było takiego stanowiska. Zostało ono stworzone, aby usprawnić pracę wydziału ze względu na przedłużającą się nieobecność z powodów zdrowotnych, dotychczasowego naczelnika.

Reklama w Rawie reklama w gazecie Rawa Mazowiecka
Reklama w Rawie reklama w gazecie Rawa Mazowiecka
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author