Categories Miasto Rawa Mazowiecka

Uroczystość Wszystkich Świętych w Rawie Mazowieckiej

1 listopada msze św. będą odprawiane w kaplicy cmentarnej o godz.: 8.00, 8.45, 10.00 i 12.00. Kierowcom przypominamy też o zmianie organizacji ruchu przy rawskim cmentarzu.

Po Mszy św. o 12.00 będzie procesja po cmentarzu wraz z modlitwą za zmarłych (wypominki jednorazowe) – zakończy się przy krzyżu na nowej części cmentarza!

Msze św. w kościele parafialnym pw. Niepokalanego Poczęcia NMP będą w tym roku tylko o godz.: 7.00  i 18.00

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – 2 listopada.

Tego dnia msze św. w kościele parafialnym pw. Niepokalanego Poczęcia NMP o godz.: 7.00 i 18.00 (msza listopadowa za zmarłych). Msza św. w kaplicy cmentarnej o godz. 8.00 (po niej będzie procesja po cmentarzu połączoną z modlitwą za zmarłych – wypominki jednorazowe).

Zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzu

Policjanci ruchu drogowego i prewencji będą dbać o bezpieczeństwo odwiedzających groby. Zadaniem funkcjonariuszy będzie również eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców.

By zapewnić płynność i bezpieczeństwo ruchu konieczna jest zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza na ulicy Tomaszowskiej w Rawie Mazowieckiej.

Zmiany wprowadzone zostaną 1 listopada od godz. 06:00 i potrwają do godziny 20.00. Na ulicy Cmentarnej zostanie ustawiony znak nakaz skrętu w prawo oraz zakaz zatrzymywania się na ulicy Tomaszowskiej wzdłuż chodnika. Wyjazd z ulicy Solidarności w stronę ulicy Tomaszowskiej również będzie możliwy tylko w prawą stronę.

REKLAMA
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author