Categories Miasto

Uwaga! Zamknięta ulica Warszawska w Rawie. Są objazdy!

Rozpoczynają się prace kanalizacyjne i elektryczne na ulicy Warszawskiej. Miasto wprowadza objazdy. Zwracajcie uwagę na oznakowanie i zmianę organizacji ruchu.

 

NASZA AKCJA: Szukamy starych zdjęć Rawy Mazowieckiej. Masz stare zdjęcia? Pokaż je innym mieszkańcom Rawy. Przeczytaj tutaj>>>

– Prace na ulicy Warszawskiej będą wiązały się dla mieszkańców z dużymi utrudnieniami, za co już teraz wszystkich serdecznie przepraszam – mówi Artur Piotrowski, wiceburmistrz Rawy Mazowieckiej.

Wraz z zamknięciem ulicy Warszawskiej w centrum miasta zmieni się organizacja ruchu. Dlatego warto uważać na znaki i nie jeździć na pamięć.

Jadąc od osiedla Zamkowa Wola w kierunku centrum miasta należy skręcić w ul. Ks. Skorupki, Krzywe Koło do ul. Łowickiej. W związku ze wzmożonym ruchem na tych ulicach będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się i postoju.

Jadąc w drugą stronę, a więc od Pl. Wolności w kierunku „Sójczego” ruch będzie się odbywał ul. Mickiewicza, Targową, Zamkowa Wola. Tak objazd będzie zorganizowany w pierwszej fazie przebudowy ul. Warszawskiej w okolicach ul. Miłej, a więc przy Biurze Reklamy i Ogłoszeń KochamRawe.pl.

Kiedy skrzyżowanie ulicy Warszawskiej z Miłą zostanie oddane do ruchu, a ekipy budowlane przesuną się w kierunku Pl. Piłsudskiego, z Mickiewicza będzie można skręcić w Miłą i wyjechać na Warszawską (w kierunku “Sójczego”).

Zakaz postoju i zatrzymywania się będzie obowiązywał także na ulicy przed dużym kościołem.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author