Categories Powiat

W miejscowości Ścieki zginął 41-letni mężczyzna. Prawdopodobnie potrącił go 23-latek

Policjanci wraz z rawską prokuraturą badają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze krajowej 72 w miejscowości Ścieki. W czwartkowy wieczór kierujący samochodem vw passat potrącił pieszego, który na skutek poniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

13 czerwca 2019 roku o godzinie 20.55 dyżurny rawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego na drodze K72 w miejscowości Ścieki. Policjanci ruchu drogowego natychmiast pojechali na miejsce. Przejęli czynności reanimacyjne od mężczyzny, który zatrzymał się aby udzielić pomocy i kontynuowali je do przyjazdu załogi karetki pogotowia.

Mimo natychmiast udzielonej pomocy, 41-latek zmarł.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący passatem 23-letni mieszkaniec powiatu rawskiego, jechał drogą k72 w kierunku Łodzi. W miejscowości Ścieki poza obszarem zabudowanym, na nieoświetlonym, prostym odcinku drogi w trakcie manewru wymijania z innym pojazdem potrącił 41-letniego mieszkańca powiatu rawskiego. Pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Kierowca vw był trzeźwy.

41-letni mężczyzna pomimo podjętej reanimacji poniósł śmierć na miejscu. Teraz śledczy pod okiem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku.

Źródło: KPP w Rawie

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author