Ogłoszenia Rawa gazeta Głos Rawy kocham Rawę
Categories Miasto

Nowe bloki spółdzielni mieszkaniowej przy ul. Mszczonowskiej i Białej w Rawie

Rawsko-Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa wybuduje niemal 200 nowych mieszkań wraz z miejscami parkingowymi u zbiegu ulic Białej i Mszczonowskiej w Rawie. To nowe osiedle składać się będzie z trzech bloków. Mieszkania w nowych blokach spółdzielni będą miały od 30 do ponad 90 m kw. Jakie ceny mieszkań?

Cena mieszkań w nowych blokach spółdzielni mieszkaniowej w Rawie Mazowieckiej znajduje się pod tym linkiem KLIKNIJ>>>

Budowa nowych bloków w Rawie Mazowieckiej przy ulicy Mszczonowskiej i Białej, na przeciw sklepu Netto rozpoczęła się wczesnym latem 2021 roku. Pod koniec lata Rawsko-Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa rozpoczęła sprzedaż wraz z miejscami postojowymi. Klikając w powyższy link poznasz ceny wszystkich mieszkań, ponieważ cena mieszkań w nowych blokach w Rawie uzależniona jest od bloku, a budowane są trzy bloki. W artykule piszemy też o poszczególnych etapach budowy bloków i terminie oddania mieszkań do użytku. Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Rawie, to wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

UBEZPIECZENIA RAWA. Ubezpiecz mieszkanie, dom, samochód w Rawie Mazowieckiej ul. Warszawska 6 Dorota Bakalarska. Sprawdź>>>

Praktyczna książka dla osób chcących kupić mieszkanie: “Nieruchomości. Jak kupić lub sprzedać mieszkanie i uzyskać kredyt hipoteczny?”>>>

Tak będzie wyglądał jeden z nowych bloków spółdzielni mieszkaniowej (wizualizacja).
Tak będzie wyglądał jeden z nowych bloków spółdzielni mieszkaniowej w Rawie Mazowieckiej (wizualizacja).

Spółdzielnia mieszkaniowa jest właśnie na etapie wyboru firmy, która wybuduje nowe bloki. W najbliższym wydaniu gazety „KochamRawe.pl – magazyn opinii” (koniec lutego) podamy szczegółowe informacje dotyczące nowej inwestycji Rawsko-Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Publikacja o sukcesach najpopularniejszych sportowców powiatu rawskiego. Kliknij i zobacz gdzie ją kupisz>>>

Klikając w poniższy link zobaczysz jak będą wyglądać nowe bloki RMSM w Rawie Mazowieckiej, układ bloków na działce przy ul. Białej i Mszczonowskiej oraz rozkład wszystkich dostępnych typów mieszkań.

Uwaga! Sprzedaż mieszkań jeszcze się nie rozpoczęła.

Zobacz nowe bloki Rawsko Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ulicy Mszczonowskiej i Białej w Rawie Mazowieckiej (kliknij w powyższy link, aby pobrać specjalny dodatek w pdf prezentujący nowe bloki w Rawie, rozkład pomieszczeń, rzuty mieszkań w nowych blokach w Rawie Mazowieckiej, które będzie można kupić od Rawsko-Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej).

Content marketing dla branży nieruchomości i finansów. Jeśli jesteś deweloperem, budujesz blok lub osiedle skontaktuj się z nami, a napiszemy dla Ciebie artykuł i go opublikujemy. Mail: biuro@kochamrawe.pl

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author